azia.az
azia.az

MM-in deputatları bunlar ola bilərmi?

30-01-2020, 12:32


Milli Məclisin potensial favaritləri bunlardır. Nə dərəcədə doğrudu bilmirəm, amma təhlillər təsdiq edir.
MM-in deputatları bunlar ola bilərmi?020 – CI ILIN 9 FEVRALINDA MILLI MƏCLISƏ “SEÇILƏCƏK” DEPUTATLARIN SIYAHISI
1 saylı Şərur-Sədərək seçki dairəsi Talıbov Vasif
2 saylı Şərur seçki dairəsi Həbibbəyli İsa
3 saylı Babək-Kəngərli-Naxçıvan seçki dairəsi Möhbalıyev Səttar
4 saylı Naxçıvan şəhər seçki dairəsi İbrahimov Eldar
5 saylı Şahbuz-Babək seçki dairəsi Novruzov Siyavuş
6 saylı Culfa-Babək seçki dairəsi Həmzəyeva Ülviyyə
7 saylı Ordubad-Culfa seçki dairəsi Quliyev Cəbi
8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi Quliyev Azay
9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi Qafarov Kamaləddin
10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi Musayev Madər
11 saylı Qaradağ seçki dairəsi Hüseynov Aydın
12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi Cəfərov Natiq
13 saylı Xəzər - Pirallahı seçki dairəsi Əliyev Rauf
14 saylı Xəzər seçki dairəsi Məmmədov Soltan
15 saylı Yasamal birinci seçki dairəsi Quliyev Ülvi
16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi Qədirli Erkin
17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi Allahverdiyev Elnur
18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsi Musabəyov Rasim
19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi Məmmədov Hikmət (Baba oğlu)
20 saylı Nərimanov ikinci seçki dairəsi Əliyev Adil
21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi İbrahimqızı Məlahət
22 saylı Nəsimi ikinci seçki dairəsi Mollazadə Asim
23 saylı Nəsimi-Səbail seçki dairəsi Səmədzadə Ziya
24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi Nurullayeva Könül
25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi Vəliyeva Sədaqət
26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsi Mustafa Fazil
27 saylı Sabunçu ikinci Salahzadə Əliabbas
28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi Quliyev Eldar
29 saylı Səbail seçki dairəsi Arpadaray Nigar
30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi Fətəliyeva Sevinc
31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi Quliyev Fərəc
32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi Həsənova Afət
33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi Mirələmov Hüseynbala
34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi Zabelin Mixail
35 saylı Xətai üçüncü seçki dairəsi Rauf Arifoglu
36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi Həsənquliyev Qüdrət
37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi Kərimzadə Pərvin
38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi Həmzəyev Naqif
39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi Cəfərov Müşviq
40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi Quliyev Musa
41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi Hüseynova Hicran
42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi Mirkişili Tahir
43 saylı Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi İsrafil İkram
44 saylı Sumqayıt-Xızı seçki dairəsi Məmmədli Müşfiq
45 saylı Abşeron seçki dairəsi Əsədov Oqtay
46 saylı Şirvan seçki dairəsi Camalov Rəşad
47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi Mirzəzadə Aydın
48 saylı Yevlax seçki dairəsi Məmmədov İlham
49 saylı Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi Hüseynov Əli
50 saylı Abşeron – Qobustan seçki dairəsi Seyidzadə Şahin
51 saylı Qusar seçki dairəsi Badamov Azər
52 saylı Quba seçki dairəsi Əhmədov Vahid
53 saylı Quba-Qusar seçki dairəsi Rafailov Anatoliy
54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi Qurbanov Sadiq
55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi Səlimov Eldəniz
56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi Mikayılova Sevil
57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi Ağazadə Əminə
58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir seçki dairəsi Hüseynov Rəfael
59 saylı Salyan seçki dairəsi Əhmədova Jalə
60 saylı Salyan-Neftçala seçki dairəsi Ağamalı Fəzail
61 saylı Neftçala seçki dairəsi Rüstəmxanlı Sabir
62 saylı Saatlı seçki dairəsi Ələkbərli Əziz
63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi Cəfərov Kamal
64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi Məmmədov Ramin
65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi Əmiraslanov Əhliman
66 saylı Biləsuvar seçki dairəsi Məhərrəmov Bəhruz
67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi Həsənov Malik
68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi Nəsirov Elman
69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar seçki dairəsi İbrahimli Fəzail
70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi Məmmədov Məşhur
71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi İsgəndərov Anar
72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi Qasımlı Musa
73 saylı Lənkəran şəhər seçki dairəsi Quliyev Rüfət
74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi Rəcəbli Hadı
75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi Paşazadə Cavanşir
76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi Əsgərov Ziyafət
77 saylı Astara seçki dairəsi Mahmudov Rəşad
78 saylı Lerik seçki dairəsi Məmmədov İqbal
79 saylı İmişli seçki dairəsi Nurullayev Razi
80 saylı İmişli-Beyləqan seçki dairəsi Qənizadə Çingiz
81 saylı Beyləqan seçki dairəsi İsmayılov Şahin
82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi Rzayev Tahir
83 saylı Ağcabədi-Füzuli seçki dairəsi Abbas Aqil
84 saylı Füzuli seçki dairəsi Bayramov Vüqar
85 saylı Şamaxı seçki dairəsi Cəfərova Tamam
86 saylı İsmayıllı seçki dairəsi Novruzəli Aslanov
87 saylı Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi Kərimli Tahir
88 saylı Göyçay seçki dairəsi Hacıyev Sabir
89 saylı Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi Əfəndiyev Məzahir
90 saylı Ağdaş seçki dairəsi Osmanov Cavid
91 saylı Ucar seçki dairəsi Həsən Ramil Sahib oğlu
92 saylı Zərdab-Ucar seçki dairəsi Əliyeva Jalə
93 saylı Bərdə şəhər seçki dairəsi Yıldırım Fatma
94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi Oruc Zahid
95 saylı Tərtər seçki dairəsi Alıyev Sahib
96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi Məmmədov Anar
97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi Vəliyev Ağalar
98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi Qafarova Sahibə
99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi Həsənov Nurlan
100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi Bayramov Kamran
101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi Mirbəşiroğlu Elşad
102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi Səfərov Nizami
103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi Hüseynova Sevinc
104 saylı Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi Nağıyev Arzu
105 saylı Tovuz seçki dairəsi Paşayeva Qənirə
106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi Ağayeva Ülviyyə
107 saylı Qazax seçki dairəsi Seyidov Səməd
108 saylı Ağstafa seçki dairəsi Cəfərov Nizami
109 saylı Balakən seçki dairəsi Məhəməliyev Nəsib
110 saylı Zaqatala seçki dairəsi Musayev Elşən
111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi Əliyeva Kamilə
112 saylı Qax seçki dairəsi Kərimli Azər
113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi Məmmədzadə Tünzalə?
114 saylı Şəki kənd birinci seçki dairəsi Əli Məsimli
115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsi Feyziyev Cavanşir
116 saylı Qəbələ seçki dairəsi Heydərov Fəttah
117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi Naxçıvanlı Aqiyə
118 saylı Ağdam şəhər seçki dairəsi Əliyev Bəxtiyar
119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi Sadıqov Bəxtiyar
120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı seçki dairəsi Məmmədov Ceyhun
121 saylı Laçın seçki dairəsi Abbaszadə Mahir
122 saylı Xankəndi seçki dairəsi Gəncəliyev Tural
123 saylı Kəlbəcər seçki dairəsi Məmmədov Aqil
124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi Məmmədov Elman
125 saylı Zəngilan-Qubadlı seçki dairəsi İsmayılov İmamverdi


OXŞAR XƏBƏRLƏR
XƏBƏR LENTİ
BÜTÜN XƏBƏRLƏR

MARAQLI
TƏQVİM
«    Avqust 2022    »
BeÇaÇCaCŞB
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
MƏZƏNNƏ
 Valyuta məzənnəsi